Jaunumi

15 Feb 2018

Gadskārtējās TechChill konferences atbalsts

2018. gada TechChill konferences ietvaros UPRENT atbalstīja dalībnieku Power Mining, nodrošinot pagaidu strāvas risinājumu, lai kriptovalūtu mining iekārtas darbība būtu iespējama visu pasākuma laiku.

Lasīt vairāk
13 Feb 2018

Biomasas pārsūknēšana Liepājas pusē

Vasarā Liepājas pusē UPRENT veica biomasas pārsūknēšanas darbus no lagūnas uz cisternu. Izmantojot Varisco 6E un ģeneratoru, bija iespējams uzpildīt 36 m3 lielo cisternu 15-20 minūšu laikā.

Lasīt vairāk
17 Jan 2018

Cauruļvadu tilta uzstādīšana

UPRENT veic dažādu cauruļvadu instalāciju klientam nepieciešamajā vietā un laikā, netraucējot un neapgrūtinot piegulošās teritorijas, infrastruktūras un to lietošanu.

Lasīt vairāk
04 Jan 2018

Ārkārtas sūknēšanas darbi Latgalē

2017. gada vasaras un rudens mijas plūdu laikā UPRENT veica ārkārtas sūknēšanas darbus vienā no Latgales viesnīcām. 

Lasīt vairāk
21 Nov 2017

Staro Rīga 2017

Staro Rīga 2017 pasākuma ietvaros UPRENT sniedza atbalstu vairākos mākslas objektos. Pašā Rīgas centrā - pretī Ministru Kabinetam - atradās superklusais UPRENT ģenerators, nodrošinot video projekcijas un absolūti netraucējot svētku baudītājiem pilsētvidē!

Lasīt vairāk
03 Oct 2017

Centrbēdzes sūkņa uzstādīšana

Atvērtā tipa darba rata centrbēdzes sūkņi ir izturīgi pret smiltis, dubļus un cietās daļiņas daļiņas saturošiem ūdens maisījumiem. Šādus sūkņus visbiežāk izmanto lauksaimniecībā, būvinženierijā, ūdensapgādē un citās nozarēs. Šāds centrbēdzes sūknis arī tika uzstādīts tepat Latvijā šķidrmēslu pārsūknēšanai. Šādus sūkņus var iznomāt no UPRENT, kā arī iegādāties pie mūsu pārdošanas speciālistiem EVO Pumps.

Lasīt vairāk
19 Sep 2017

Lielākais pārsūknēšanas projekts Polijā

UPRENT Polijas komanda veica ievērojamāko pārsūknēšanas projektu šajā gadā.

Lasīt vairāk
24 Jul 2017

Unikāls konteiners izstādēm, tirdzniecības vietām nomā jau tagad!

Iznomājam izstāžu, tirdzniecības vietas konteineri / ofisa moduli 6 x 2,35 x 2,5m.

Lasīt vairāk